Kuidas Zenit Mängis Meistrite Liiga Hooajal 2014–2015 Esimest Kohtumist

16. septembril pidas Meistrite liiga 2014-2015 hooaja alagrupiturniiril esimese kohtumise Peterburi Zenit, kelle klubi rivaalid olid Benfica mängijad. Matš toimus Portugalis.

Kuidas Zenit mängis Meistrite liiga hooajal 2014–2015 esimest kohtumist

Venemaa meeskond alustas kohtumist hirmuäratava Portugali vastasega väga enesekindlalt. Juba esimestel minutitel servis Hulk ohtlikult karistusalas. Tema sööt lõppes peaaegu väravaga Benfica vastu. See oli esimene hoiatus Portugali kaitse eest. Mõne minuti pärast viskas Zenit siiski värava. Hulk sai 5. minutil Shatovi käest nutika söödu ja saatis palli Arthuri värava võrku. Venemaa meeskond läks juhtima 1 - 0. Pärast lastud väravat üritasid Benfica mängijad rünnakul oma tegevust intensiivistada, kuid Peterburi jalgpallurid ei lasknud vastastel midagi teha.

Esimese poolaja keskel toimus veel kaks olulist sündmust. Viimase võimaluse vea eest Dani vastu saadeti Portugali väravavaht minema ning 22. minutil kindlustas Witsel pärast nurgalööki Zeniti eelise. Seis on nüüd 2 - 0. Selle tulemusega läksid meeskonnad puhkama.

Teisel poolajal oli Venemaa klubi mängijatel veel mitu võimalust. Rakendamine ebaõnnestus. Hulk tabas terava nurga alt löömist posti, Rondon tulistas väravast mööda, minnes väravavahiga kohtumisele. Benfica mängijatel polnud sajaprotsendiliselt säravaid väravavõimalusi. Luizao pähe sattunud ohtliku löögi saame märkida alles pärast normi. Spaad Lodygin.

Kohtumine lõppes Zeniti enesekindla võiduga skooriga 2 - 0. Venemaa koondise mängijad näitasid mängu head korraldust ja suutsid oma klassi kinnitada.