2014. Aasta Jalgpalli Maailmameistrivõistlused: Kuidas Läks Mäng Honduras - Ecuador

20. juunil toimusid Brasiilias toimuval maailmameistrivõistlustel teise alagrupi mängud E-alagrupis. Päeva viimaseks mänguks oli Hondurase ja Ecuadori rahvuskoondiste kohtumine. Mõlemad meeskonnad vajasid võitu, et jätkata võitlust play-offi pääsemiseks.

2014. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused: kuidas läks mäng Honduras - Ecuador

Ecuadori ja Hondurase rahvuskoondised kaotasid oma grupis esimesed kohtumised. Teises ringis olid kaotajad vastamisi. Mäng algas elavalt. Mõlemad meeskonnad üritasid püsida väljaku keskel, möödusid kiiresti keskjoonest, kasutasid pikamaa sööte.

Esimene võimalus matšis jäi Ecuadori mängijatel kasutamata. Valencia ei pääsenud kõige soodsamast olukorrast sihtmärgile. Ecuadori mängija kukkus väravavahiga peaaegu üks-ühele välja. Ja siis töötas tuntud seadus - Honduras lõi oma värava. 31. minutil murdis hiilgava söödu saanud Carlo Costley väravani ja tulistas vastupandamatult. Kesk-Ameerika esindajad juhtisid 1 - 0. Lõuna-ameeriklased suutsid siiski kiiresti ravile jõuda. Enner Valencia sulges söödu äärepoolseima posti juures, saates palli libisevas väravas väravasse. See sündmus juhtus juba 34. minutil.

Esimese poolaja lõpetasid võistkonnad võrdse skooriga.

Ka kohtumise teine pool oli pingeline. Mõlemad meeskonnad ei jätnud võimalust proovida õnne vales väravas. Õnn aga naeratas Lõuna-Ameerikale. Enner Valencia viskas 65. minutil duubli. Pärast servi servilt servimist saatis Enner peaga Hondurase väravavõrku.

Mäng lõppes Ecuadori minimaalse ülekaaluga (2 - 1). Nüüd koguvad lõuna-ameeriklased turniiril kolme esimest punkti ja neid võrreldakse selles näitajas Šveitsi rahvusmeeskonnaga.