Kes Mängib 2015. Aasta UEFA Meistrite Liiga Veerandfinaalis

Vana maailma jalgpalliklubide põhiturniir on jõudmas viimasesse etappi. Selgitati välja Euroopa kaheksa parimat klubi, kes võistlevad hooajal 2014-2015 Euroopa meistrite karika nimel.

Kes mängib 2015. aasta UEFA Meistrite liiga veerandfinaalis

UEFA Meistrite liiga 2014–2015 esimesed veerandfinaalmängud toimuvad 14. ja 15. aprillil. Esimestena astuvad võitlusse Madridi klubid "Atletico" ja "Real", samuti Torino "Juventus" ja samanimeline jalgpalliklubi Prantsuse Monacost.

Madridi kahe meeskonna vastasseisus on raske ühtegi favoriiti välja tuua. Väärib märkimist, et viimases Meistrite liigas kohtusid finaalis Madridi Atletico ja Madridi Real. Seejärel võitsid lisaajal võidu “kreemjad” (4 - 1). Esimene kohtumine toimub Atlético staadionil.

Paaris “Juventus” - “Monaco” peavad paljud itaallasi favoriitideks, kuid ärge unustage, et prantslased lõid turniirilt tugeva Londoni “Arsenali”. Vürstiriigi jalgpallurid võivad teid taas üllatada. Esimene kohtumine toimub Itaalias.

15. aprillil mängivad PSG - Barcelona ja Porto - Müncheni Bayern. Prantsuse-Hispaania vastasseisus on raske favoriiti välja tuua. Piisab, kui meenutada, et pariislased on katalaanidega turniiri alagrupis juba kaks kohtumist pidanud. Mõlemas mängus võitsid võõrustajad.

Bayernit peetakse 2015. aasta Meistrite liiga üheks favoriidiks. Seetõttu usub enamik eksperte, et Portugali Porto jaoks lõpeb turniir veerandfinaali etapil. Esimene võistkondade kohtumine toimub Portugalis.

Väärib märkimist, et tagasimängud toimuvad 21. ja 22. aprillil.