Kuidas Prantsusmaa Koondis 2014. Aasta Jalgpalli Maailmameistrivõistlustel Esines

2014. aasta jalgpallimeistrivõistlustel Brasiilias oli Prantsusmaa meeskonnal esinejate tähtede arv. Kuigi prantslasi ei peetud meistrivõistluste peamisteks favoriitideks, võis neilt oodata tõsist edu jalgpalli maailmameistrivõistlustel.

Kuidas Prantsusmaa koondis 2014. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel esines

Prantsusmaal loositi loosiga võistlema Šveitsi, Ecuadori ja Hondurase meeskondadega Brasiilias toimuva maailmakarika alagrupiturniiril peetud kohtumistes. See oli kvartett E, mida peeti turniiri üheks nõrgemaks. Prantslased pääsesid grupifaasist ilma suuremate raskusteta.

Meistrivõistluste esimeses kohtumises võitis Prantsusmaa meeskond 4: 0 Hondurase mängijaid ja teises kohtumises lõid eurooplased veelgi rohkem. Prantslased alistasid Šveitsi meeskonna skooriga 5 - 2. Alles grupimängu viimane mäng muutus Prantsusmaa jaoks ausalt nõrgaks. Kohtumises Ecuadoriga sai kohtumise peakohtunik kirja kurva viigi 0 - 0. See ei takistanud aga prantslastel seitsme punkti saamist ja E-grupi esikohalt maailma 1/8 finaali jõudmist jalgpalli meistrivõistlused.

Esimesed pretendendid playoffi etapil olid prantslased nigeerlased. Aafrika jalgpallurid pidasid pikka aega vastu, kuid kaotasid ikkagi. Juba teisel poolajal lõid eurooplased Nigeeria rahvuskoondise vastu kaks vastuseta väravat.

Veerandfinaalis ootas Prantsusmaa koondist ees hirmus Saksamaa. See mäng jäi 1998. aasta maailmameistrile viimaseks. Sakslased lõid varase värava, mis oli mängus võidukas. Kohtumise lõppskoor 1 - 0 Saksamaa kasuks saatis prantslased kotte pakkima. Väärib märkimist, et Deschampsi meeskond kaotas tulevastele 2014. aasta maailmameistritele.

Arvestades Prantsusmaa üldist tulemuslikkust, võime öelda, et veerandfinaali jõudmine on Deschampsi ja tema meeskonna jaoks edukas. Kuid ärge unustage, et Prantsuse Jalgpalliliit seab oma rahvuskoondisele alati maksimaalsed eesmärgid. Lisaks ei saa Prantsusmaa jalgpallurid veerandfinaali etapil rahulejäämisega rahule jääda. Kuigi prantslaste peatreener (Didier Deschamps) oli oma väljaütlemistes ettevaatlik, nägid mängijad ise soovi võidelda jalgpalli peamise karika nimel kuni meistriliiga lõpuni.