Millised Kaotused Koosseisus Kannatasid Brasiiliat Enne 2014. Aasta FIFA Maailmakarika Poolfinaali

4. juulil võitis Brasiilia FIFA maailmakarika veerandfinaalis Kolumbiat 2: 1. Meistrivõistluste võõrustajate võit oli aga kõrge hinnaga. Kaks parimat põhikoosseisu mängijat jäävad poolfinaalist Saksamaa vastu välja.

Travma_Neymara_

9. juulil Brasiilia ajaga mängivad Pentacempionid jalgpalli maailmameistrivõistluste esimeses poolfinaalmängus Saksamaa meeskonnaga. Tõsi, brasiillaste põhikoosseisus on juba teada kaks kaotust. Niisiis jäävad MM-i võõrustajate kapten Silva ja brasiillaste staarründaja Neymar poolfinaalist eemale.

Brasiilia koondise kaitse peamine tugipunkt, kogenuim Thiago Silva diskvalifitseeriti poolfinaalmänguks liiga paljude kollaste kaartide tõttu. Teisel poolajal mängus Colombia vastu takistas Silva Kolumbia väravavahti palli mängu panemast. Selleks näitas kohtumise kohtunik brasiillasele kollast kaarti. Brasiilia fännide kahjuks oli kaart kaitsja jaoks juba turniiri teine kaart. Vastavalt turniiri reglemendile jätab kohtumistes kahe kollase kaardi saamise korral rikkunud mängija järgmise kohtumise vahele. Alles poolfinaaletapilt kaovad kollased kaardid. Siiani pole täpset sõna selle kohta, kes asendab Thiago Silva Brasiilia keskkaitses. Eeldatavasti saab selleks Dante või Enrique.

Teine märkimisväärne kaotus enne matši Saksamaaga brasiillastele oli Neymari vigastus. Juba Colombiaga kohtumise lõpus sai 87. minutil Neymar Kolumbia poolkaitsjalt Sunigilt põlvelöögi alaselja. Neymar kanti kanderaamiga väljakult minema ja toimetati seejärel haiglasse. Arstid diagnoosisid kolmanda selgroolüli murd. See vigastus võtab Neymarilt võimaluse jätkata MM-i. Lisaks ütlevad arstid, et Brasiilia ründaja ei saa mõnda aega isegi kõndida. Viimase teabe kohaselt ei vaja Neymar operatsiooni, kuid ründaja paranemise täpne ajakava pole siiani teada. Esialgsetel andmetel jääb Neymar vahele kolm nädalat. Ründaja oli meeskonna resultatiivseim. 2014. aasta Fubali maailmameistrivõistlustel lõi Neymar neli väravat. Suure tõenäosusega asendab ründajat Bernard.