"SKA" - "Vedur". Kvartalnov Ei üllata Teid Millegagi

Sisukord:

SKA on Venemaa hokiklubi Peterburist. Asutatud 1946. aastal. Lokomotiv on Venemaa hokiklubi Jaroslavlist. Asutatud 1959. aastal. Märtsis kohtuvad kaks klubi jääl Gagarini karikavõistluste play-off'is.

SKA - Lokomotiv

13., 15., 17., 19. märtsil toimuvad SKA ja Lokomotivi hokimeeskondade mängud.

SKA. Eelmiste mängude ülevaade

SKA mängis play-offi esimese etapi Spartakiga ebakindlalt. Võitja selgitamiseks mängiti võistkondade vahel 6 mängu. Siin on SKA - Spartaki matši tulemused (0: 2; 2: 3; 5: 2; 3: 2; 2: 1; 2: 1). SKA-l oli probleeme 2 mängu jooksul ja Aleksander Koževnikov eeldas, et kohtumiste favoriidiks on Jaroslavski Lokomotiv, sest SKA-l oli mängus kaos ja ühtegi meeskonda ei mängitud.

Spartakiga peetud kohtumiste alguses panustasid vaatlejad kihlvedudele, et SKA lammutab 4 mängus punavalged ja ei märka seda, kuid kõik läks valesti ja liidri leidmiseks pidi ta pidama 6 kohtumist. Seetõttu peaks mäng Spartakiga SKA-le kasuks minema, nad peavad tegema järeldused ja mobiliseeruma, sest parem on läbida probleemidega esimene etapp ja õppida õppetund, et läheneda Lokomotiviga mängude reale vastutustundlikumalt.

Esimene mäng toimus seekord 26. veebruaril tulemusega 0: 2 "Spartak" tõusis liidriks. Mõlemad väravad lõid mängu esimesel kolmandikul, R. Ganzl ja M. Karsums.

Teine mäng toimus 28. veebruaril. Esiteks haaras SKA mängu teisel kolmandikul initsiatiivi 2 väravaga. Litri autorid R. Rukavishnikov ja A. Barabanov. Kuid kõik muutus kolmandal perioodil, Spartak lõi kolm väravat ja tõusis kohtumise liidriks, need lõid D. Kalinin, I. Talaluev, M. Karsums. Kolmas lendas viie sekundi jooksul enne lõppu. See mäng kujunes kõige intrigeerivamaks, pingilt tuli huvitav reaktsioon, tundub, et nad ei saanud üldse aru, mis seal toimus. Eelmine treener O. Znarka oleks tempot tõstnud, hakanud mängijaid vahetama ja üritanud initsiatiivi haarata või vähemalt kohtumise tulemuse viigistada. Kuid Vorobjovist võib aru saada, enne kui ta Metallurgi väiksemas rotatsioonis treenis ja seda oli natuke lihtsam juhtida. Ja SKA-s avaldasid nad eriti survet treeneritele, V. Bykov, A. Nazarov ei saanud pikka aega klubis viibida ja meeskonna teinud O. Znarokist sai väsinud mees.

Kolmas mäng oli pöördepunkt. See toimus 2. märtsil. "Spartak" lööb 2 väravat, autorid A. Fedorov ja A. Zlobin. SKA teeb 5 litrit, autorid N. Gusev, V. Gavrikov, J. Koskiranta.

Neljas mäng toimus 4. märtsil. Põhiajal löödi kummagi meeskonna jaoks 2 väravat, seega oli lisaaega ja SKA lõi litri, tulemus on 3: 2.

Viies mäng (6.03) lõppes 2: 1 SKA kasuks.

Kuues mäng (8.03) oli viimane kohtumine "punavalgetega" 2: 1 "SKA" edetabelis.

Pilt
Pilt

"Vedur". Eelmiste mängude ülevaade

Esimese etapi Lokomotiv mängis Sotši vastu. Sotši viis hooaega KHL-is ja kohtus 18 korda raudteega, 12 mängu jäi Lokomotivile ja seetõttu peeti neid esialgu kohtumise favoriitideks. 6 mängu (4: 3; 3: 0; 2: 3; 1: 3; 3: 0; 5: 2) tulemus.

Esimene mäng toimus 25. veebruaril, stardis ohtlikke momente polnud, meeskonnad vaatasid üksteist tähelepanelikult. Esimene litter pääses väravasse kaheksandal minutil "Sotši" ründaja K. Kapustini käest, teine värav oli taas Yokipakka käest, "Lokomotiv" suutis esimese kahekümne minutiga teisendada vaid 1 värava, autor S. Kronwall. Kohtumine oli pingeline ja põhiajal oli seis 3: 3. Kõik otsustati lisaajaga, otsustava värava kujundas N. Kovalenko.

Teine mäng toimus 27. veebruaril ainult ühe väravaga. 3: 0 Lokomotivi kasuks. Autorid: S. Kronvall, R. Rafikov, D. Apalkov.

Kolmas mäng toimus 1. märtsil. Siin oli juba pöördepunkt, sest Lokomotiv oli võõrsil ja kaotas 3: 2, põhiajal oli seis 2: 2, otsustava litri tõmbas Sotši ründaja Andrei Altybarmakyan.

Neljas mäng (3. märts) peeti taas Venemaa lõunaosas ja Lokomotivile taas ebaõnnestunud. See oli võtmemäng, kui Lokomotiv võidab, siis läheb seeria täielikult Kvartalnovile. Kuid algatuse võttis vahele Sergei Zubov. Kohtumise tulemus on 1: 3. Kohtumise esimestest minutitest alates ründas "Sotši" hästi ja muutis esimesel perioodil 1 värava. Teisel perioodil on seis 1: 2. Kolmandas dvadtsatiminutke sai Lokomotiv võimaluse seisu viigistada, kui B. Kozun tulistas, kuid tabas Sotši vabaks lastud väravavahti.

Viies mäng (5. märts) on kodus juba toimunud ja klubi seinad on aidanud. Lõppskooriks on 3: 0, londide autorid olid: Kozun, Kayumov, Apalkov.

Kuues mäng (7. märts) peeti Sotšis, eelmises voorus sai Lokomotiv kuiva võidu. Nüüd on enne võitu jäänud vaid üks kohtumine ja see toimub, tulemus on suur ja võidukas - 5: 2. Sotšis lõid väravaid Rosen ja Bakosh, Lokomotivis: Misul, Kraskovsky (2 väravat), Apalkov, Nakladal.

Lokomotiv näitas head tulemust, kuid kaotab nüüd play-offi esimese ringi parima mängija. Jalgavigastusega kapten Staffan Cronvall kõrvaldati enne hooaja lõppu. Kronwall suutis HC Sochi vastu lüüa 3 väravat ja teha 3 resultatiivset söötu. 6. kohtumise ajal löödi teda ebaõnnestuvalt litiga ja nüüd, isegi kui Lokomotiv möödub enne finaali, pole kaptenil aega taastuda, mängib A. Yelesin oma kohtumises SKA vastu.

Pilt
Pilt

Esimeste kohtumiste põhjal on selge, et vastastel on umbes võrdsed jõud. SKA-l on lõtv koosseis, Lokomotivil on pensionil kapten, mõlemad meeskonnad pidasid eelmiste meeskondadega kuus kohtumist. Viimati võitis Lokomotiv SKA-d play-off'is 2014. aastal ja on valmis uuesti võitma ning nüüd on tal kõik võimalused.

Esimesed kaks mängu mängitakse, siin on tulemused:

Esimene mäng. 13. märtsil kell 19.30 toimus Peterburis konverentsi poolfinaali esimene mäng. SKA sisenes jääle muutumatuna, Lokomotivi eest astusid S. Kronvalli ja V. Kartajevi asemele A. Yelesin ja E. Korotkov. Esimeses dvadtsatiminutkes ohtlikke hetki ei olnud, ainult omanikele kuulus litter natuke rohkem. Teisel perioodil hakkas SKA juba ründama, kuid skoori ei avatud. Kolmas mänguosa kulges samas vaimus ja kellelgi polnud selget eelist, rünnati peamiselt kaugelt. Kolmandal perioodil jääb Lokomotiv ühel hetkel vähemusse ja 47. minutil lõi litri David Rundblad.

Teine mäng toimus 15. märtsil samal ajal, samas kohas. Jaroslavli jaoks ei seisnenud negatiivne hetk mitte niivõrd kaotuses, kuivõrd selles, et nad ei suutnud “raudteelasi” väravasse visata. Ja küllap seetõttu lubas Lokomotiv teises kohtumises 6 väravat, kuid lõi siiski 1 hinnatud värava. Esmalt lõi SKA, Maltsev lõi, veidi hiljem lööb Kayumov ja skoor on tasa. Sellel ei järgnenud üha rohkem Lokomotivi väravaid, SKA tegutses edasi, järgmiste eesmärkide autorid olid: Gusev, Byvaltsev, Koskiranta, Datsyuk, Tihhonov. Kohtumise tulemus on 6: 1.

Nad võivad küll mängus kaotada, kuid mitte kakluses. Lõpus põrkasid küljel kokku Aleksandr Yelesin ja Nail Jakupov, Yelesin lõi paar korda rusikaga, misjärel kohtunikud nad lahti tegid. 17., 19. märtsil ootab meid ees veel kaks kohtumist ja need kaks kohtumist toimuvad juba kodus Jaroslavliga, ehk siis aitavad põlismüürid Jaroslavlit nendes kahes mängus?