Kes Mängib 2016. Aasta MFMi Hoki Finaalis

Soome pealinnas toimuvad noorte jäähoki maailmameistrivõistlused on jõudmas kiiresti oma otsustavatesse etappidesse. Selgitatud on meeskonnad, kes peavad turniiril viimased mängud võitluses maailmameistrivõistluste medalite eest.

Kes mängib 2016. aasta MFM-i hoki finaalis

Kaks viimast matši on kavas 5. jaanuaril 2016 Helsingis. Maailmakogukond pöörab erilist tähelepanu viimasele vastasseisule, mille algusaeg on määratud kell 21:30 Moskva aja järgi. Hokiuurijad ja agendid üle kogu maailma jälgivad tõusvaid hokitähti Soomest ja Venemaalt.

Turniiri alguses lubati Rootsi ja Ameerika hokimängijatele MCHM-2016 kulda. See arvamus kujunes tänu viimase enesekindlale mängule, kuid need meeskonnad mängivad kohtumises kolmanda koha pärast.

2016. aasta maailmakarika esimene poolfinaal turniiri võõrustajate ja rootslaste vahel lõppes Soome koondise võiduga tulemusega 2: 1. Suomi meeskond murdis rajafliisihokimängijate vastupanu ja suutis skoorist 0: 1 taastuda. Kolmandal perioodil ei paistnud Rootsi rahvusmeeskond nii agressiivne kui kõigis teistes meistrivõistluste kohtumistes, oli tunda teatavat füüsilist ja mängulangust.

Teine poolfinaalmäng toimus sarnase stsenaariumi järgi. USA rahvusmeeskond avas esimesel vastasseisuperioodil Venemaaga konto. Teise dvadtsatiminutke Valery Bragini hoolealused saatsid ameeriklastele kaks vastuseta väravat. Viimane periood toimus USA koondise rünnakutes, kuid venelased pidasid kangelaslikult vastu ja pääsesid edasi maailmaturniiri finaali.

Tasub meenutada, et Bragini ja Yalonini hoolealused on juba 2016. aasta MFM-is oma klubid ületanud. See juhtus turniiri grupifaasis. Seejärel võitsid Venemaa hokimängijad dramaatilises kohtumises kehtiva 6: 4 võidu.