Kuidas Saksamaa Meeskond Mängis 2014. Aasta Jalgpalli Maailmameistrivõistlustel

Saksamaa jalgpallikoondis oli enne Brasiilias toimuva jalgpalli maailmameistrivõistluste algust üks peamisi favoriite maailmameistrivõistluste võitmiseks. Levi hoolealused suutsid oma staatust põhjendada, näidates võib-olla kõige rohkem meeskondlikku jalgpalli kõigi meistriliiga rahvuskoondiste seas.

Kuidas Saksamaa meeskond mängis 2014. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel

Saksamaa meeskond kuulus portugallaste, USA koondise ja ghanalastega samasse gruppi. See oli nelik G. Sakslased pidasid turniiri esimese matši väga organiseeritult. Nad suutsid Portugali alistada purustava skooriga 4 - 0. Alagrupiturniiri teine kohtumine polnud nii särav. Sakslased olid vastu leppimatutele ghaanlastele. Levi hoolealused suutsid kohtumises Ghana meeskonnaga rahule jääda vaid viigiga (2 - 2). Finaalmatši alagrupiturniiril pidas Saksamaa USA koondise vastu. Pingelises võitluses võitsid sakslased minimaalse skooriga 1 - 0. See võimaldas Saksamaal G-grupi esikohalt pääseda maailmakarika play-off'i.

1/8-finaalis koges Saksamaa Alžeeriaga teatavaid probleeme. 90 minutit kohtumist lõppes väravateta viigiga. Alles lisaajal õnnestus sakslastel saavutada ülekaal (2 - 1).

Veerandfinaalis läks Saksamaa silmitsi silmapaistvamate rivaalidega - Prantsusmaa rahvusmeeskonnaga. Sakslased suutsid võita veel ühe võidu minimaalse skooriga 1 - 0. Sellest piisas poolfinaali jõudmiseks ja seal Brasiilia vastu mängimiseks.

Saksamaa näitas turniiril oma parimat jalgpalli mängus meistrivõistluste võõrustajatega. Poolfinaali hävitav skoor 7 - 1 eurooplaste kasuks pani neid rääkima sakslastest kui meistrivõistluste peamistest ja tingimusteta lemmikutest.

Finaalis astus Saksamaa koondise vastu Argentina. See oli võrdsete vastaste matš, kuid sakslased osutusid lahedamaks. Hoolimata asjaolust, et kohtumise 90 minutiga võitjat ei selgunud (0 - 0), nägi publik mänguajal väravaid siiski. Mario Götze lõi ainsa võiduvärava teises lisaajal, mis tegi Saksamaa neljakordseks jalgpalli maailmameistriks.

Sakslaste lõplikku esinemist võib nimetada võidukaks. Saksamaa rahvusmeeskond oli väga organiseeritud meeskond ja mitte ainult 11 kuulsa ja andeka mängija kogu. Sakslaste võit oli treeneritöö, samuti Saksamaa jalgpalliföderatsiooni tegevuse vääriline tulemus.