Kuidas Kolumbia Brasiilias 2014. Aasta Maailmameistrivõistlustel Esines

Enne jalgpalli maailmameistrivõistluste algust Brasiilias said kolumbialased arvestatava kaotuse rahvusmeeskonna põhiründaja - Falcao näol. Kolumblane sai vigastada ja ei saanud meistrivõistlustel osaleda. See ei takistanud aga lõuna-ameeriklasi turniiril väärikalt esinemast, näidates kvaliteetset jalgpalli.

Kuidas Kolumbia Brasiilias 2014. aasta maailmameistrivõistlustel esines

Colombia rahvusmeeskond loositi Brasiilias FIFA maailmameistrivõistlustel C-alagruppi mängima. See polnud rahvuskoondiste tugevaim nelik. See hõlmas lisaks kolumblastele, Elevandiluurannikele, kreeklastele ja jaapanlastele.

Kolumbia pidas oma esimese kohtumise MM-il Kreekaga. Mäng osutus Lõuna-Ameerika jalgpallurite poolt väga meelelahutuslikuks. Pealtvaatajatele jäävad igavesti meelde kolumblaste tantsud löödud väravate tähistamisel. Matši lõppskoor on 3 - 0 Colombia kasuks.

Teises mängus olid Kolumbia rahvuskoondise mängijatele vastamisi Côte d'Ivoire'i jalgpallurid. Selles kohtumises võideti turniiril veel üks lõunaameeriklaste võit (2 - 1).

Alagrupiturniiri viimases kohtumises sai Colombia probleemideta hakkama Jaapaniga (4 - 1). Lõuna-Ameerika jalgpallurid said C-alagrupis esikoha, näidates hämmastavat toretsevat ja ründavat jalgpalli.

1/8-finaalmängus pidid Kolumbia mängijad võitlema Uruguayga. Seda mängu tähistas James Rodriguez duubliga Muslera vastu. Kolumbia võitis 2 - 0 ja pääses maailmakarika veerandfinaali, kus brasiillased neid juba ootasid.

Veerandfinaalmäng Brasiilia - Colombia sai turniiri üheks karmimaks ja vägivaldsemaks. Kohtunik fikseeris reeglite rikkumist rohkem kui 50 korda ja pall oli mängus vaid umbes 40 minutit võrguajast. Sellises lahingus kaotas Colombia võõrustajatele 1 - 2 ja lendas võitlusest MM-i eest välja.

Paljudel neutraalsetel jalgpallifännidel oli kahju sellest Lõuna-Ameerika rahvusmeeskonnast osa saada, sest nad näitasid võib-olla kõige kvaliteetsemat jalgpalli kui ükski teine Lõuna-Ameerika meeskond. Võib järeldada, et kui fännid mängu nii palju mäletasid, siis võib rahvuskoondise esitust lugeda edukaks. Lisaks on Colombia jalgpalliföderatsiooni jaoks MM-il veerandfinaali jõudmine täiesti vastuvõetav tulemus.