2014. Aasta Jalgpalli Maailmameistrivõistlused: Neljanda Mängupäeva Tulemused

15. juunil toimus Brasiilias toimuval maailmameistrivõistlustel alagrupiturniiri kolm korralist kohtumist. Võitlusesse astusid E- ja F-grupi võistkonnad. Kolmes mängus löödi üheksa väravat, mis kinnitab ideed maailmameistrivõistluste helgest algusest.

argentina_
argentina_

Esimesena astusid neljandal mängupäeval jalgpalliväljakule Šveitsi ja Ecuadori rahvuskoondised. Kohtumine toimus Brasiilia pealinnas Lõuna-Ameerika suurepärase ründaja Garrinchi nimelisel staadionil. Mäng osutus huvitavaks ja lahutamine tuli viimastel sekunditel. Eurooplased rebisid kohtumise viimasel rünnakul 2: 1 võidu. Tuleb märkida, et see on järjekordne tahtejõuline võit, kuna lõuna-ameeriklased avasid kohtumises skoori.

Prantslased läksid matšiprogrammi teises mängus vastamisi Hondurasega. Kohtumine lõppes nii, nagu paljud eeldasid. Prantsusmaa võidab mängus 3: 0 mängu täieõiguslikult. Kohtumises oli Hondurase mängija jaoks punane kaart ja Benzemast sai peaaegu esimese kübaratriki autor. Lisad lõid ühe tema väravast Hondurase väravavahi eest. Benzemale jäid kaks löödud väravat.

Kuulus Maracanã staadion võõrustas päeva viimast mängu. Võitlusesse astus Argentina koondis. Kahekordse maailmameistri vastasteks olid debütandid Bosniast ja Hertsegoviinast. Argentiinlased ületasid vaevalt rivaali minimaalse skooriga 2 -1. Matši lõpp osutus närviliseks, bosnialastel oli võimalus taastuda, kuid neil ei jätkunud teise väravani. Argentina juhtis 2: 0, kuid kaotas suurema osa teisest poolajast, andes sellega leppida 85 minutiga.