2014. Aasta Jalgpalli Maailmameistrivõistlused: Kuuenda Mängupäeva Tulemused

17. juunil toimusid Brasiilia jalgpalliväljakutel veel kolm maailmakarika mängu. Viimasena astusid võitlusesse Venemaa ja Lõuna-Korea meeskonnad. Päeva kavas olid ka muud kohtumised: Belgia - Alžeeria ja Brasiilia - Mehhiko.

Shestoy_deny_

Belo Horizonte linnas Mineirao staadionil peeti Brasiilias FIFA maailmakarikavõistlustel kuuenda mängupäeva esimene kohtumine. Väljakule astusid Venemaa koondise rivaalid - Belgia ja Alžeeria. Mäng osutus huvitavaks ja põnevaks, kohtumises oli intriig. Pärast esimest poolaega oli aafriklastel skooris minimaalne eelis. Nad võitsid 1 - 0. Kuid pärast vaheaega näitasid Belgia staarid oma klassi. Belgia rahvusmeeskond mitte ainult ei viigistanud skoori, vaid saavutas ka tahtejõulise võidu 2 - 1.

Fortalezas Castelani staadionil asuvad brasiillased ja mehhiklased avasid oma matšiga maailmameistrivõistluste teise vooru kava. Kohtumise tõeliseks kangelaseks oli Mehhiko koondise väravavaht Guillermo Ochoa, kes suutis oma meeskonna värava puutumatuna hoida. Ochoa tegi hämmastavaid tõrjeid, mis panid meeskonnad lahku. Lõppskoor 0 - 0 ei ole tunnistus igavast mängust. Soov näidata suurepärast jalgpalli mõlema meeskonna jaoks oli üsna selge.

Vene fännide jaoks oli meistrivõistluste alguse põhiturniiriks Venemaa koondise debüüt maailmameistrivõistlustel. Järjekindlad korealased said rivaalideks. Võrreldes päeva ülejäänud mängudega osutus mäng igavaks ja erines selgelt päeva teistest mängudest klassi halvemuse poolest. Lisaks tehti meistrivõistlustel väravavahi esimene saatuslik viga. Paraku lasi Igor Akinfeev palli pärast kauglööki oma käest lahti. Venelased suutsid end siiski kokku võtta ja seisu viigistada. Eristas Aleksander Keržakov, kes astus välja vahetusmehena. Lõpptulemused tabelis on 1 - 1, mis ei rahulda ei Venemaad ega Lõuna-Koread.