2014. Aasta Jalgpalli Maailmameistrivõistlused: Kuidas Argentina Rahvusmeeskond Turniiri Alustas

15. juunil Brasiilias toimunud maailmameistrivõistlustel astus võitlusesse Argentina rahvusmeeskond. Rio de Janeiro kuulsal Maracanã staadionil kohtusid lõuna-ameeriklased F-grupi esimeses kohtumises Bosnia ja Hertsegoviina rahvuskoondise maailmameistrivõistluste debütantidega.

2014. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused: kuidas Argentina rahvusmeeskond turniiri alustas

Mäng algas argentiinlaste rünnakuimpulssidega, kes ehitasid juba 3. minutil kiire palli. Messi lõi vasakult äärelt Bosnia karistusalasse, kus Sead Kolasinac lõi oma värava. Bosnlaste mängija jala juurest põrkas pall väravavõrku. 1 - 0 tuli välja Argentina.

Pärast värava löömist tundus, et lõunaameeriklaste tähtmeeskond "purustab" vastase täielikult. Kuid tegelikult seda ei juhtunud. Bosnlased hoidsid kaitset rahulikult, unustamata teravaid rünnakuid. Peab ütlema, et bosnialastel endil oli võimalusi välisväravate juures, kuid debütantidel jäi sellest üsna vähe puudu.

Teine poolaeg oli aeg, kui Agrentines hoidis kaitset. Bosnia ja Hertsegoviina jooksis taastumiseks edasi ja tekitas ohtlikke hetki. Vahel jäi mulje, et bosnialased domineerivad argentiinlaste üle. Selles pole midagi imelikku, kuna Bosnia meeskonnal on andekaid ja kvaliteetseid mängijaid.

Bosnlaste lähenev impulss lõi Messi, kes 65. minutil väga täpselt väravasse tulistas. Pall rikošeeris latilt väravasse. Argentina tuleb 2 - 0 ette.

Pärast seda jätkasid bosnialased oma rünnakuid. Selle tulemusena tõmbas Vedad Ibishevich 85. minutil pärast karistusalas läbistavat söötu ühe värava - 2 -1.

Viimased minutid olid väga närvilised, kuid Argentina pidas vastu ja sai alagrupiturniiril esimesed kolm punkti, kuid lõunaameeriklaste mäng jättis mitmeid küsimusi seoses viimaste soosimisega maailmameistrivõistlustel. Bosnialased on ennast näidanud kui väärikat kompromissitu meeskonda, kes on valmis võitlema iga rivaaliga.