Ülevaade Mängust Olympiacos - Krasnodar 21.08.2019

FC Krasnodar esindab Venemaad Meistrite liigas 2019. aastal. Ja klubi järgmine rivaal oli Kreeka Olympiacos. Esimene võitlus toimus Kreekas. Kõigist matši sündmustest saate lugeda sellest ülevaatest.

Ülevaade mängust Olympiacos - Krasnodar 21.08.2019

Eelmisel hooajal sai samanimelise linna FC Krasnodar Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel kolmanda koha ja sai õiguse esindada Venemaad Meistrite liigas. Venemaa klubi esimene rivaal oli portugallane Porto. Olles kokkuvõttes võitnud, liikus Krasnodar edasi. Võistkonna järgmine rivaal oli Kreeka Olympiacos. Krasnodari fännid lootsid kahevoorulise kohtumise positiivset tulemust. Võidu korral pääses Venemaa klubi Meistrite liiga alagrupiturniirile.

Kolmapäeva õhtul pidas Kreeka kahest kavandatud mängust esimese Olympiacosega. Krasnodar astus väljakule järgmise koosseisuga - Safonov, Ramirez, Fjoluson, Spayich, Petrov, Namli, Cabella, De Vilhena, Wanderson, Kambolov, Berg.

Esimestest minutitest ei läinud mäng Venemaa klubi kasuks. Krasnodari mängijad tegid söödas palju vigu ja lähenesid vastase väravale harva. Olympiacos tegutses enesekindlamalt ja peksis väravas sageli Matvey Safonovit. Väravavaht on palju palle kätte saanud või löönud. Kuid 30. minutil õnnestus Kreeka klubi ründajal Guerrero teha suurepärane väravasse nurgalöök ja seis muutus võõrustajate kasuks 1: 0. Neid hetki Krasnodaris võrrelduna sai Remy Cabella vigastada ja oli sunnitud asendaja. Selle asemel astus väljakule Christopher Olsson.

Pealegi oleks Olympiacos võinud esimesel poolajal värava lüüa. Kuid mõnes osas oli Krasnodaril lihtsalt vedanud. Rünnakul ei mäletanud Venemaa klubi esimesel poolajal midagi tähelepanuväärset. Wanderson andis vaid ohtliku löögi.

Teisel poolajal läks Krasnodar rünnakul paremaks. Kuid meeskond oli väga väsinud ja kaitses tegutsesid nad mitte nii kogunenud. Isegi vahetused ei suutnud ebaõnnestunud võitluse käiku muuta. Kuid Olympiacos mängis asendaja täiel rinnal. Ründav jalgpallur Rangelovich astus väljakule ja kriitis mõne minuti pärast kaks väravat korraga. Kõigepealt suurendas ta Olympiacose eelise 78 minutiga kahele väravale ja viis siis 85 minutiga asjad alla. Kohtumise viimase punkti pani poolkaitsja Podense, kes lõi 89. minutil Safonovi vastu neljanda värava.

Seega lõppes kohtumine Krasnodari kaotusega tulemusega 4: 0. Tagasimäng toimub nädal hiljem Krasnodaris, kuid pärast esimest kohtumist on Venemaa meeskonnalt üsna keeruline imet oodata. Olympiacos mängis palju paremini ja vääris võitu. Krasnodari jalgpallurid polnud Meistrite liiga otsustavateks kohtumisteks valmis. Neil pole sellistel koosolekutel piisavalt kogemusi. Kokkuvõttes kaotuse korral läheb Krasnodar Euroopa liiga alagrupiturniirile.