America's Cup 2016: ülevaade Mängust Ecuador - Haiti

Haiti rahvusmeeskond oli Copa America 2016 arvestuses selgelt allajääja. B-grupis mõlemad esimesed kohtumised kaotanud haitlased läksid oma viimases kohtumises vastamisi Ecuadori mängijatega, kellele võit oleks võinud vormistada väljapääsu play-off-etapile.

America's Cup 2016: ülevaade mängust Ecuador - Haiti

Ecuadori rahvuskoondise mängijad alustasid mängu aktiivsemalt. Juba kohtumise esimese kümne minutiga tekitasid ecuadorlased Haiti rahvusmeeskonna väravas mitu ohtlikku hetke. Ja juba 11. minutil oli esimene pall võrgus. Christian Noboa tegi täpse söödu Enner Valenciale, kes lõi haitlaste värava väljaspool karistusala, avades kohtumises skoori. Ecuadori rahvusmeeskond asus juhtima 1: 0.

20. minutil tegutses assistendina Enner Valencia. Pärast karistusvööndisse viimist lõi Haimen Iovi palli hõlpsasti tühja väravasse. Ecuadori rahvusmeeskond vormistas oma eelise kiiresti kaheks väravaks.

Skoor muutus alles esimese poolaja lõpus. Siiski väärib märkimist, et 28. minutil võiks Jerome'i esindatud Haiti rahvusmeeskond ühe värava mängida. Ristlöök andis oma löögi.

Teisel poolajal suurendasid ecuadorlased oma skoorieelisust. Vene fännidele tuntud Christian Noboa viis 57. minutil seisu purustavalt - 3: 0 Ecuadori kasuks.

78. minutil andis Enner Valencia kohtumise teise söödu. Seekord abistas ta oma venda Antonio. Tulemus 4: 0 oli Ecuadori ja Haiti kohtumise lõppskoor.

Ecuadorlaste võit viis selle meeskonna B-grupi teisele kohale. Samal ajal ei pääsenud sama grupi teises kohtumises peruulastele kaotanud Brasiilia rahvusmeeskond üldse play-offi.

Veerandfinaalis kohtub Ecuadori rahvusmeeskond turniiri võõrustajate - USA meeskonnaga ja haitlased lahkuvad turniirilt pärast kolme kaotust.