2014. Aasta FIFA Maailmameistrivõistlused: Kuidas Läks Mehhiko-Kameruni Mänguga

13. juunil toimus Brasiilias Natali linnas Brasiilias toimunud maailmakarika teine mäng. Mehhiko rahvusmeeskond kohtus Kameruniga. Kohtumine toimus vihmasajus, mis tekitas mängijatele ebamugavusi.

2014. aasta FIFA maailmameistrivõistlused: kuidas läks Mehhiko-Kameruni mänguga

Mehhiko - Kameruni kohtumise esimest poolaega Brasiilias peetaval MM-il võib julgelt nimetada arvestamata eesmärkide ajaks. Esimese poolaja neljakümne viie minuti põhisündmused olid tühistatud väravad mõlema meeskonna vastu. Niisiis, 12. minutil lööb Dos Santos värava pärast külje pealelööki, kuid joonekohtunik tühistab vastuolulise äärepoolse positsiooni tõttu värava.

Vaid mõni minut möödub ja aafriklased saadavad pärast nurgalööki palli Mehhiko väravatesse. Värav tühistati offside tõttu. Kohtuniku otsus ei olnud vaieldav. Poolaja 30. minutit tähistas teine tühistatud pall Kameruni vastu. Nurga järel jõudis Dos Santos (Mehhiko ründaja) peaga pallini, kuid kohtunik tühistas värava uuesti.

Teine poolaeg kulges esimesega samas tempos. Suurtest kiirustest polnud vaja rääkida, kuna väljak mängis oma rolli. Kogu mängu ajal sadas vihma. Publik ootas siiski skooritud palli. See juhtus pärast mehhiklaste haruldast kiiret rünnakut. Dos Santos oli taas tipptasemel, kuid Kameruni väravavaht realiseeris tema löögi. Esimesena tabas Peralta aga palli ja lõpetas palli tühja väravasse.

Seega võitis Mehhiko rahvusmeeskond 1 - 0 ja viskas A-alagrupis kolm esimest punkti, mis on selles näitajas võrdne brasiillastega. Kamerun ja Horvaatia sulgevad A-grupi tabeli pärast esimest vooru punktideta.