America's Cup 2016: Mehhiko - Jamaica Mängu ülevaade

Mehhiko rahvusmeeskond saavutas kvarteti C alagrupiturniiri esimese vooru kohtumises ülekaaluka võidu uruguaylaste üle. Mehhiklaste turniiri teisteks rivaalideks olid Jamaica jalgpallurid.

America's Cup 2016: Mehhiko - Jamaica mängu ülevaade

Enne kohtumise algust peeti Mehhiko rahvusmeeskonda vääriliselt Jamaica meeskonnaga vastasseisu favoriidiks. Esimene võimalus skoorimiseks oli aga meeskonnal, keda paljud tunnevad grupi Chaif laulu järgi. Clayton Donaldson tabas 7. minutil soodsalt positsioonilt väga lähedal mehhiklaste värava nurgale. Pärast hetke ebaõnnestunud rakendamist jäid Jamaica mängijad oma väravast mööda. Pärast Jeesuse Manuel Corona esitamist lõid Saksamaa “Bayeri” ründaja ja Mehhiko rahvusmeeskonna Chicharito pead. 17. minutil valgustasid tablool numbrid 1: 0 Mehhiko rahvuskoondise kasuks.

Esimese poolaja teisel poolel oleks Jamaica võinud skoori viigistada. Esiteks ei suutnud Gareth McClairy 37. minutil väravavahi väljakult väravavaht Ochoat võita ja seejärel lõi Michael Hector viis minutit enne poolaja lõppu vaatepunktist otse Mehhiko värava keskele - väravavaht tõkestas jälle mürsu tee joone taga.

Teise poolaja alguses suurendasid mehhiklased oma eelist peaaegu. Chicharito väljastpoolt karistusala nurka ei pääsenud.

Mehhiklased suutsid endiselt oma eelise kahekordistada. Mõni minut pärast väljakule astumist lõi Chicharito asemel Oribe Penalta Mehhiko kasuks 2: 0. Kohtumise lõpuni numbrid tablool ei muutunud, ehkki Jamaica mängijatel oli võimalusi Guilherme Ochoa värav trükkida.

Matši võit võimaldas mehhiklasel kvalifitseeruda 2016. aasta Copa America play-offi. Lõplik koht grupis selgitatakse välja vastasseisus Venezuela rahvusmeeskonnaga. Jamaica jalgpallurid kaotasid turniiri alguses mõlemad kohtumised ja kaotasid võimaluse jätkata võitlust play-off'is.