Copa America 2016: Brasiilia - Haiti Matši ülevaade

Copa America 2016 Brasiilia rahvusmeeskond alustas turniiri väravateta viigiga. Teises voorus astus viiekordsele maailmameistrile vastu Haiti rahvusmeeskond.

Copa America 2016: Brasiilia - Haiti matši ülevaade

Enne kohtumise algust võisid vähesed inimesed arvata, et tiitliga Lõuna-Ameerika meeskonnal tekib probleeme Haiti rahvuskoondise turniiri selge autsaideriga. Jalgpalliväljakul sensatsiooni polnud. Brasiillastel oli mängu kõigis aspektides täielik eelis. Matši jooksul tegid kollasinised 20 väravasse lööki, neist 13 olid väravas. Haitlased suutsid vastata üheksa streigiga (neli jõudsid sihile). Kohtumise lõpuks oli valduses olev eelis lõunaameeriklaste kasuks 65–35%.

Brasiillased alustasid ootuspäraselt aktiivselt. 14. minutil avas Filipe Coutinho karistuslöögist vabalöögi realiseerimise. Samuti kahekordistas ta 29. minutil pärast Joonase abistamist brasiillaste eduseisu. Veel kuue minuti pärast viisid brasiillased skoori hävitavalt. Barcelona kaitsja ja Brasiilia koondise kaitsja Dani Alves rippusid karistusalas ning Renato Augusto ajas palli lati alla. Esimene poolaeg lõppes Brasiilia 3: 0 võiduga.

Kohtumise teine pool läks tulemuslikumaks. 59. minutil viisid Gabrielle ja kaheksa minutit hiljem Lucas skoori sündsusetuks - 5: 0 brasiillaste kasuks. Pärast viienda värava laskmist suutsid haitilased favoriitide värava printida. James Markelin lõi 70. minutil Alissoni värava.

Matši lõpus suutsid brasiillased haitlasi veel kaks korda häirida. 86. minutil lõi Renato Augusto duubli ning juba seisaku ajal korraldas turniiri esimese kübaratriki Filipe Coutinho.

Lõppskoor matšis 7: 1 Brasiilia kasuks võimaldab kollasel sinisel kahe matši järel neli punkti visata. Haiti meeskond jääb punktirea nulliga ja langeb B-grupi viimasele kohale.