Copa America 2016: Jamaica - Venezuela Matši ülevaade

Windy City of Chicago võõrustas 2016. aasta C-alagrupi America's Cup alagrupiturniiri esimest mängu. Jamaica rahvuskoondised ja Lõuna-Ameerika jalgpalli esindaja Venezuela meeskond võistlesid omavahel.

Copa America 2016: Jamaica - Venezuela matši ülevaade

Mäng algas aktiivses tempos. Mõlemad meeskonnad üritasid vastaste väravat kiirrünnakutega ohustada. Juba kohtumise esimese kümne minutiga tähistasid mängijaid eesväravas teravad rünnakud, milles edukamad olid Jamaica mängijad. Esmalt tulistas Cleton Donaldson 10. minutil karistusala nurgalt ohtlikult, kuid Lõuna-Ameerika väravavaht tõrjus löögi. Pärast seda päästis venezuelalased nurgalöögi järel ristnurka. Ji-Wojin Watson lõi pead, kuid raputas latti.

Siis töötas muutumatu jalgpallireegel. Jamaica jalgpallurid, kes ei suutnud oma võimalusi realiseerida, möönsid. 15. minutil toimetas Joseph Martinez täpse löögi karistusalast välja. Venezuela asus juhtima 1: 0.

23. minutil kannatas Jamaica rahvusmeeskond personalikaotusi. Jäme rikkumise eest saadeti välja Rodolphe Austin. Venezuelalased ei suutnud oma arvulist eelist ära realiseerida. Kohtumise esimene pool lõppes lõunaameeriklaste minimaalse ülekaaluga.

Kohtumise teise poole 49. minutil lasid Jamaica jalgpallurid taas suurepärase võimaluse väravaks lüüa. Michael Hector tulistas väravale, kuid seekord päästis venezuelalased post.

Lõuna-Ameerika jalgpallurid suutsid vastata alles 71. minutil, kui nurgalöögi järel viis Angel Wilker palli värava nurka. Jamaika väravavaht Blake mängis tulemuslikult ja tulemuslikult - pärast hüppe nurka suunati pall kõrvale.

Kohtumise lõpuni skoor tablool ei muutunud. Venezuela rahvusmeeskond kontrollis mängu ajal rohkem palli üle, kuid vastased vastasid sellele teravate vasturünnakutega. Võistkonnad lõid kolm lasku vastase värava sihtmärgile, Venezuela rahvusmeeskonna kasuks oli ühiste väravasse lastud 14 vastu 10. Seega said kohtumise nominaalkülalised turniiril esimesed kolm punkti.