America's Cup 2016: Colombia - Paraguay Matši ülevaade

Kolumbialased kuuluvad 2016. aasta Ameerika jalgpallimeistrivõistluste favoriitide hulka. A-neliku alagrupiturniiri teises voorus astus sellele meeskonnale vastu teine Lõuna-Ameerika meeskond - Paraguay.

America's Cup 2016: Colombia - Paraguay matši ülevaade

Kolumbia rahvuskoondise fännide jaoks oli enne mängu peamine uudis kapteni ja meeskonna liidri James Rodriguezi kohalolek algkoosseisus. Just see Madridi Reali mängija oma tegevusega mõjutas lõpuks tabelit.

Kolumbialased alustasid kohtumist aktiivsemalt. Selle tulemusena nägi publik varajast eesmärki. 12. minutil võttis James Rodriguez rünnaku paremalt äärelt nurgalöögi. Milano ründaja Carlos Bacca vastas ülekandele ja lõi väravavahi joonelt vastupandamatult lati alla. See pall oli Colombia ründaja jaoks turniiril esimene.

Matši 30. minutil kahekordistas kolumbialane oma eduseisu. James Rodriguez on nüüd palli Paraguay rahvusmeeskonna väravasse saatnud, sundides võrgu värava kaugemas nurgas lehvima. Colombia rahvusmeeskond asus enesekindlalt 2: 0 juhtima. Pärast seda üritasid paraguaylased oma mängu rünnakul kuidagi paremaks muuta, kuid kohtumise esimese poole skoorimisvõimalustest võib eristada vaid Dario Lescani karistuslööki. Kolumbia väravavaht Ospina elegantses stiilis peegeldas palli latti.

Teisel poolajal demonstreeris Kolumbia väravavaht taas oma värava päästmise imesid. Ospina tegi hetkel ühe ilusama meistriliiga päästmise. 62. minutil saatis Paulo Da Silva nurgalöögi järel palli ülemisse nurka, kuid täiskõrgusele sirutunud väravavahil õnnestus kest kätte saada.

Paraguaylased ei lahkunud väljakult väravata. 71. minutil saatis Victor Ayala nutika kaugviskega palli Kolumbia värava esikümnesse. See eesmärk on endiselt turniiri tõeline tipphetk.

Rohkem meeskondi ei suutnud kohtumises end eristada, kuigi Edwin Cardonal (Kolumbia) oli hiilgav hetk värava löömiseks - Paraguay päästis post.

Kolumbia lõplik võit 2: 1 võimaldab sellel meeskonnal kahe kohtumise järel koguda kuus punkti ja juhtida enesekindlalt A-grupis. Paraguaylastel on pärast kahte kohtumist vaid üks punkt.