America's Cup 2016: USA - Costa Rica Matši ülevaade

Pärast kolumblaste alistamist 2016. aasta Copa America võõrustajate esimeses voorus pidi USA koondis mängus Costa Rica vastu punkte koguma. Ameeriklaste teine voor oli hetkel turniiril otsustav kohtumine.

America's Cup 2016: USA - Costa Rica matši ülevaade

USA koondis vajas võitu Costa Rica vastu, et jätkata võitlust play-offi pääsemise eest. Costa Ricalased omakorda pidid ka oma punkte täiendama. Seetõttu pidanuks mäng osutuma kangekaelseks, kuid tegelikult seda ei juhtunud.

Ameeriklased avasid kiiresti konto. Costa Rica Christian Gamboa eksis juba 8. minutil omaenda karistusalas, mis viis kohe karistuseni. Esimeses kohtumises Colombiaga silmapaistev USA meeskonna liider Clint Dempsey ei eksinud punktist. Ameeriklased läksid 1: 0 juhtima.

Juba enne esimese poolaja lõppu suutsid USA jalgpallurid oma konkurente veel kaks korda häirida, viies 42. minutiks skoori hävitavalt. Algul, kui 37. minut oli tablool, pani Jermaine Jones ühe karistusala alt ühe puutega löögi nurgale ja Bobby Wood kolm minutit enne esimese poolaja lõppu Clint Dempsey sööduga. lõi 3: 0 USA koondise kasuks. …

Teisel poolajal suurendasid Costa Rica mängijad aktiivsust, kuid ei suutnud väravaid lüüa. Brian Ruizil oli 62. minutil suurepärane võimalus, kuid ründaja löögil jäi paar sentimeetrit puudu - pall tabas posti.

Kohtumise lõpus (82 minutit) tegi Costa Rica kaitsja oma karistusalas jämeda vea ja Graham Zusi tuvastas kohtumise lõpptulemuse, veeretades palli tühjadesse võrkudesse.

Lõppvile püüdis meeskonnad seisuga 4: 0 USA koondise kasuks. Seega on pärast teist vooru meistrivõistluste võõrustajatel kolm punkti ning Costa Rica mängijad jäävad ainsaks saadud punktiks ja langevad A-grupi neljandale kohale.